Angličtina pro batolata od 6 do 36 měsíců

Go Kids English je založena na metodě, která učí děti angličtině tak, jako by to byla jejich mateřština. Tedy přirozeně zábavnou formou při hrách a písničkách. A protože se v raném věku vlastně vše učí zároveň, jsou tyto kurzy hodinami her, hudby a cvičení, která probíhají v angličtině a pomáhají dětem kromě angličtiny i v psychomotorickém vývoji. Hodinou provází medvídek Beebo, kterého si děti vždy velmi brzy zamilují.

Tyto kurzy jsou vyvinuty profesorkami vývojové psychologie a jsou zaměřeny na rozvoj komunikace a psychomotoriky. Díky odborné metodice na základě poznatků o raném rozvoji dítěte jsou lekce koncipovány tak, aby i miminka a batolata udržela pozornost. Díky znakování, i děti, které ještě nemluví, znakem jasně ukáží, že již rozumí i angličtině.

Metodika

  • Metodika pro děti 6-36 měsíců
  • Rozvíjí komunikaci i psychomotoriku
  • Zábavné a interaktivní, děti udrží pozornost

Kurzy

  • Max. 6 dětí ve skupině
  • Lektorky s mezinárodní certifikací
  • Video a audio výukové materiály na doma

Reportáž z kurzu GoKids English

Ukázka z videa pro děti

Kurzy vytvořené odborníky na raný vývoj dítěte podporují rozvoj komunikace, zvídavosti i intelektu.

Při hodinách angličtiny pro miminka a batolátka se používá program znakování Baby Signs. Není to tedy náhoda, že kurzy Go Kids!English vypadají velmi podobně kurzům Znakujeme se zpěvem a hrou I a II včetně zábavných písniček, medvídka BeeBo, her s padákem a mnoha aktivit rozvíjejících psychomotoriku miminek a batolátek - hlavním rozdílem je to, že kurzy Go Kids! English jsou bez výjimky vedeny celé v angličtině.

Nic nenaučí dětičky znakovat a říkat "bubbles" jako hra s bublifukem. Navíc se učí i slovíčka jako "small", "big", "up", "down" a mnoho dalších... BeeBo vždy představí nová slovíčka týkající se probíraného tématu a pak už následují veselé hry s danou tematikou.

Kurzy si užívají nejen batolátka, ale i jejich rodiče a někteří si i sami osvěží angličtinu :), která je vždy používána v jednoduchých větách, stejně jako bychom na dítě mluvili v mateřštině.
Díky videu a písničkám, které děti mají k dispozici doma, přijdou na hodinu mnozí již se znalostí některých slov a znaků. Aktivní učení angličtiny při hodinách je tak doplněno učením doma, což napomáhá maximální účinnosti tohoto programu.

Cílem obou kurzů je představit dětem nový jazyk tak, jak je jim to nejpřirozenější. Děti se naučí rozumět jednoduchým výrazům, slovním spojením a pokynům a osvojí si koncept, že komunikace může probíhat i v jiné řeči.

Kurzy probírají 12 témat, které se váží na běžné situace v životě miminek a batolat (například u jídla, v parku, zvířátka). V kurzech se používají písničky s jednoduchými texty. Ke kurzům jsou také audiovizuální materiály k domácímu použití tj. 6x DVD, 2x CD s písničkami a barevný pracovní sešit (80 stran) pro rodiče.

Miminka se s jazykem spíše seznamují poslechem a učí se první výrazy vyjádřit znaky, čímž rodiče často překvapí, protože tím poskytnou jasný důkaz, že angličtině rozumí. Batolátka procvičují porozumění výrazům, učí se slova vyslovovat a také tvořit jednoduchá slovní spojení.

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i děti, které angličtinu slyší i v domácím prostředí. Není tedy nutné absolvovat kurz pro miminka před tím, než se zapíšete do kurzů pro batolátka. Pokud však máte tu výhodu, že začínáte už s miminkem, kurzy pro batolátka jsou vhodným pokračováním. Děti se budou cítit pohodlněji s melodiemi, které již znají a s radostí a hrdostí Vám v kurzech pro batolátka budou říkat to, co Vám v kurzech pro miminka teprve znakovaly.

Všechny kurzy se otevírají pro 4-6 dětí plus doprovod jedné dospělé osoby na dítě. Tento počet zajistí, že v kurzu bude dostatek kamarádů ke společným hrám, ale zároveň také dostatek času k individuálnímu přístupu.

 

Výukové materiály

Výukové materiály GoKids English jsou vhodné k představení angličtiny v domácím prostředí dětem ve věku, kdy učení jazyků je pro ně přirozené. Na videích děti uvidí maňásky, malé děti a kreslené postavičky, které v jednoduchých větách a pomocí znaků představí nejčastěji používané výrazy pro miminka a batolátka. CD s písničkami obsahují 27 veselých a jednoduchých písniček vhodných jako zdroj zábavy při cestování autem nebo jako kulisa pro hry doma. Tato sada je vhodný doplněk pravidelných lekcí angličtiny pro miminka a batolátka Go Kids! English. Vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Sada obsahuje: 6xDVD, 2xCD s písničkami, 1x obrázková knížka s texty písniček - 80 stran, 1x plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo. Jazyk: pouze anglický. Videa a písničky byly vyrobeny firmou Baby Signs, Inc. a jsou nabízeny v koprodukci s programem Go Kids! English. Jazyk: pouze anglický

Napsali jste nám

Když jsem dceři, která od 8 měsíců znakuje, pustila doma první den DVD se znakováním v angličtině, rozhodně jsem nečekala ihned nějaké výsledky. Hned druhý den po jejím prvním zhlédnutí DVD jsem ho pustila znovu. Adinka seděla v ohrádce zády k televizi a na pohádku se už nedívala, byla zaujatá hrou s kostkami. Najednou uslyšela, jak se opičky loučí s dětmi slovy bye bye a Adinka naprosto přirozeně pustila kostky, zamávala, otočila se na opičky a řekla baj baj! Nevěřila jsem vlastním očím, řekla jsem jí anglicky další slovo a ona ho zaznakovala! Z 6 znaků z prvního DVD uměla hned druhý den 3! Bylo jí 14 měsíců. To byla chvíle, kdy jsem se opravdu začala strašně těšit na první kurz GoKids!English. Dnes mám za sebou 3 první hodiny a jsem stále nadšenější a nadšenější, dcera znakuje stále více anglických slov a některá dokonce už i říká. Je opravdu úžasné, jak je dětský mozeček ve skutečnosti chytrý a nevyužitý.

Ivana P.Brno

Kristýnce už budou za měsíc 3 roky a protože sama anglicky docela umím, snažila jsem se ji občas nějaká anglická slova učit, bohužel ale bez velkého ohlasu. Když jsem se dozvěděla o Go Kids! English, okamžitě jsem chtěla Kristýnku zapsat do kurzů, ale u nás zatím kurzy ještě neprobíhají. Tak jsem alespoň asi před měsícem zakoupila sadu výukových materiálů. Kristýnka se okamžitě zamilovala do videí a téměř denně si teď s nimi hraje na školu. Vezme si batůžek, dá si do něj pár videí a výukové kartičky (které se nám také moc osvědčily) a jde si do obýváku pustit video. Vydrží se na tato videa dívat až hodinu. Směje se u toho, znakuje (i když jako nemluvně neznakovala) a s radostí opakuje některá slova. Jsem moc ráda, že jsme našli zábavnou formu učení angličtiny. Vím, že i tohle pasivní učení funguje, protože teď občas ukazuje na věci, které zná z videí a říká mi, jak se to řekne v angličtině. Doufáme, že už brzo se u nás kurzy otevřou a určitě se tam zapíšeme

Marcela B.Dcera Kristýnka